Konkreti situacija

Konsultacijoje bus išanalizuota situacija ir jūsų norai. Dažniausiai jau čia pamatysite, kad situacija ne tokia, kaip ją pats suvokėte.

 

Konsultacijos pagrindas-žmonių prigimties pažinimas, patirtis, žinios ir gyvenimiški faktai. Nepažįstu kortų, nesidomiu astrologija.

 

Jūsų laikas taupomas, pokalbyje negaištamas laikas svarstymams - "galbūt", "reikia", "jeigu", "turi būti", "privalo", - nėra nuomonių, neparemtų žiniomis ar gyvenimu. Esmė.

Po pokalbio, išklausę konsultanto išaiškinimą, išvadas, argumentus, faktus, žinias, pavyzdžius,  dėl savo situacijos išvadas padarysite ir patys.

Pamatysite, kad gyvenimo tiesas jūs žinote, tačiau jomis ne visada vadovaujatės. Ilgiau su manimi pabendravę žmonės įgydavo vidinę ramybę, ėmė mylėti gyvenimą, surado tikslus ir prasmes.

 

Kai žmonės ateidavo tvirtai apsisprendę  žengti svarbų žingsnį, dažnai jie to nebedarydavo ar pasielgdavo kitaip. Ir tai  nutarė  patys. 

 

Jei jūsų norų įgyvendinimas remiasi ne gamtoj ir gyvenime egzistuojančiais dėsniais ir ne  žmonių prigimties diktuojamais veiksmais, situacija yra neišsprendžiama. Tą suvokę, jūs nebegaišite laiko savo nepasiekiamiems tikslams įgyvendinti, nors iki konsultacijos manėte siekti nepasiekiamo.

 

 

 

 

 

 

Buvusi

Sekanti

Uždaryti